Edited Image 2014-2-27-10:59:57

Raad van kerken

Hoorn, Zwaag en Blokker 

 

 

Samenstelling van de Raad 2013 

 

 

Samenstelling van de Raad 2013 

 

Dhr. Jan Geerlings, voorzitter(PKN)

Ossenweide 49 1689 MT Zwaag

tel 0229 235258

E-mail : w.j.geerlings@kpn.nl

 

Dhr. J.G. de Weger, toegevoegd secretaris (neutraal)

Oude Doelenkade 49 1621 BH Hoorn

tel 0229 272205

E-mail: jg.deweger@quicknet.nl

 

Dhr. Piet Nooij, penningmeester (RK)

Veranda 81, 1628 JZ Hoorn

tel 0229 210766

E-mail p.n.nooij@kpnmail.nl

 

Diaken Rene Visser (duo-lidmaatschap met diaken Hans Bruin)

Diamantplein 20, 1625 RR Hoorn

tel 0229 249580

E-mail rm.visser@quicknet.nl

 

Mevr. Nel Terlouw(PKN)

Tweeboomlaan 70 1624 EG Hoorn

tel 0229 218190

e-mail : nel.gerrit.terlouw@hetnet.nl

 

Pastoor Eugene Jongerden

Jeudje 57 1621 GM Hoorn

tel 0229 295260

e-mail: ejongerden68@gmail.com

 

Mevr. Greetje Beerepoot, RK parochie

Blokker/Oosterblokker

e-mail : gbeerepoot@zonnet.nl

 

Ds. Tineke van Lente-Griffioen

G. den Brabanderhof 101 1628 WE Hoorn. 

Tel 0229 262010

e-mail: tvanlente-griffioen@planet.nl

 

Pastor Paul Nanninga,actief tot herfst 2013

Daarna vertrek onder grote dank

Vangershof 22 1616 PJ Hoogkarspel

tel 0228 563992

e-mail : p.nanninga@planet.nl

 

Diaken Hans Bruin, ( duo- lidmaatschap met Rene Visser)

Dorpsstraat 2-c 1747 HD Tuitjenhorn

0226 393655 / 0654956924

e-mail hansbruin@outlook.com

 

Dhr. Ron Rote (DoRe-gemeente)

Grote Oost 88, 1621 BZ Hoorn.

Tel 0229-296062

e-mail : ron.rote@planet.nl

 

Op enige afstand: Dhr Joost van der Kooij (NGK)

Kleine Zomerdijk 4 1687 PA Wognum,

tel 0229 263719

e-mail: jvdkooijngkhoorn@online.nl

 

Op afstand : Dhr. Jasper Veldhuyzen van Zanten (Evang.-Luthers)

Eikstraat 13 1623 LP Hoorn

tel 0229 215110

E-mail : jaspervanzanten@xs4all.nl